یزد شاهدیه

اصفهان جاده مولنجان

09130613398

پشتیبانی

شنبه تا پنج شنبه ۹ - ۲۱

زمان پاسخدهی

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

محتوای جدول

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری و بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری دو مورد از موضوعات اصلی این گفتار می‌باشند؛ پس همراه ما باشید تا به بررسی هر یک از آنها بپردازیم.

بسیاری از فروشندگانی که قصد خرید زیرانداز دارند می خواهند در مورد قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری بدانند. امروزه زیرانداز‌ها به دلیل وزن کمتر و شستشوی راحت‌تر برای پیک نیک‌ها و گردش‌های مختلف استفاده می‌شوند.

جابه جایی این زیرانداز‌ها بسیار آسان‌تر از فرش بوده و فضای بسیار کمتری را نیز اشغال می‌کند. انواع زیرانداز‌های حصیری و ضد آب در فروشگاه‌های لوازم مسافرتی و ورزشی قابل دسترسی هستند. لازم است بدانید زیرانداز‌ها در ورزش‌های همانند کوهنوردی نیز استفاده‌های زیادی دارند.

افرادی که دارای فروشگاه لوازم مسافرتی هستند حتماً باید دارای زیرانداز‌های مختلفی در لیست محصولات خود باشند. زیرا مشتریان جهت خرید بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری به این فروشگاه‌ها مراجعه می‌کنند. اگر صاحب فروشگاه هستید باید زیرانداز مورد نیاز فروشگاه خود را به صورت عمده تهیه کنید.

زیرا لازم است تعداد بالایی زیرانداز را همیشه در فروشگاه موجود داشته باشید. گروه تولیدی نیرباف تمام محصولات خود را به صورت تک و عمده به مشتریان عزیز به فروش می‌رساند.

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری
قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

برای اطلاع از قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری می‌توانید با شماره‌های موجود در قسمت تماس با ما سایت نیرباف تماس بگیرید. همچنین از طریق این شماره‌ها می‌توانید سؤال‌های مربوط به هر محصول را از کارشناس مربوطه بپرسید. زیرانداز ۱۲ متری جزء پرفروش‌ترین محصولات و مشتریان علاقه زیادی به تهیه آن دارند. بنابراین اگر فروشنده هستید حتماً زیرانداز‌های ۱۲ متری را در لیست خرید خود قرار دهید.

کارخانه زیرانداز

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری توسط کارخانه تولید زیرانداز مشخص می‌شود. کارخانه تولید زیرانداز مکانی است که در آن دستگاه‌های مربوط به بافت زیرانداز قرار دارند. کارخانه نیرباف جزء معدود کارخانه‌هایی است که مجهز به بهترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های بافت زیرانداز است.

بنابراین تمامی محصولات این شرکت با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز ساخته می‌شوند. در این کارخانه هم بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری و هم جاجیم تولید می‌شود. زیرانداز‌های جاجیم و حصیری به یک اندازه طرفدار دارند. اما‌زا قدیم الایام استفاده از زیرانداز‌های حصیری بیشتر بوده است.

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری در کارخانه نیرباف بسیار مناسب می‌باشد. زیرا این کارخانه سابقه زیادی در تولید زیرانداز داشته و اعتبار زیادی در این زمینه کسب کرده است. شاید از این موضوع اطلاع نداشته باشید اما بهترین زیرانداز‌های ایران در استان یزد تولید می‌شوند. زیرا بهترین کارخانه‌های تولید زیرانداز در این استان واقع شده‌اند.

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری
قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

بنابراین با خیال راحت می‌توانید خرید خود را انجام دهید. برای خرید زیرانداز شرکت نیرباف می‌توانید از طریق واتساپ با کارشناسان نیرباف در ارتباط باشید. کارشناسان می‌توانند برای سفارش محصول مورد نظرتان به شما کمک کنند.

 

کارخانه تولید زیرانداز حصیری

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری به کارخانه‌ای بستگی دارد که حصیر در آن تولید می‌شود. بیشتر مشتریان در مورد بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری سؤال دارند.

لازم است بدانید محصولی را می‌توان بهترین دانست که از بهترین متریال‌ها برای ساخت آن استفاده شده باشد. بیشتر کارخانه‌ها برای آن که بتوانند محصولات خود را به صورت ارزان بفروشند آن‌ها را از مواد ضایعاتی و بی‌کیفیت می‌سازند. بدیهی است که این محصول در گذر زمان نمی‌تواند استحکام و طول عمر خوبی داشته باشد.

اگر به دنبال مناسب‌ترین قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری هستید حتماً از طریق تلگرام با شرکت نیرباف در ارتباط باشید. شرکت نیرباف برای آن که بتواند شرایط خوبی برای مشتریان خود فراهم کند امکان خرید غیرحضوری را ایجاد کرده است. بنابراین می‌توانید مدل‌های مورد نظر خود را از بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری انتخاب و به تعداد لازم آن‌ها را سفارش دهید.

این گونه فروشندگانی که مشغله کاری فراوان دارند دیگر نیازی نیست حتماً برای مراجعه حضوری اقدام کنند. بلکه کافیست از طریق تلگرام ثبت سفارش خود را انجام دهند. کارشناسان نیرباف از طریق تلگرام می‌توانند راهنمایی‌های مختلفی را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری بسیار بیشتر از حصیر‌هایی با ابعاد کوچکتر است. زیرا این حصیر‌ها به صورت ضد آب و در ابعاد بزرگتر تولید می‌شوند. مزیت زیرانداز‌های ضد آب این است که می‌توانید از آن‌ها در محیط‌های مرطوب و خیس نیز استفاده کنید. اگر در زمینه لوازم مسافرتی فعالیت دارید لازم است زیرانداز‌های ضد آب را حتماً در محصولات فروشی خود داشته باشید.

زیرا بیشتر طبیعت گردان و کوهنوردان به خرید این زیرانداز‌ها بیشتر از زیرانداز‌های عادی علاقه دارند. بنابراین بسیار مهم است که این محصول را در سایز‌ها و طرح‌های مختلف به فروش برسانید.

بهترین مارک و مناسب‌ترین قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری را می‌توانید در اینستاگرام نیرباف پیدا کنید. در پیج اینستاگرام نیرباف انواع مدل‌های زیرانداز حصیری ضد آب این شرکت قرار داده شده‌اند. شما می‌توانید در میان این محصولات، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید.

جالب است بدانید که امکان خرید بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری به صورت تکی هم از شرکت نیرباف وجود دارد. بنابراین هم به صورت عمده و هم به صورت تک می‌توانید نسبت به انجام خرید خود به صورت آنلاین اقدام کنید.

بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

اگر قصد خرید زیرانداز دارید سعی کنید به دنبال بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری باشید. بیشتر افراد به دنبال ارزان‌ترین قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری هستند. در واقع قیمت کم را ملاک خرید خود قرار می‌دهند.

اما باید توجه داشته باشید که شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید به فکر رضایت مشتریان و اعتبار فروشگاه خود نیز باشید. با خرید محصولات بی‌کیفیت و فروش آن به مشتریان ممکن است تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست بدهید. زیرا قطعاً مشتریان شما از خرید محصول بی‌کیفیت شما ناراضی خواهند بود. بنابراین بسیار مهم است که در وهله اول کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دهید.

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری
قیمت زیرانداز حصیری ضد آب 12 متری | بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

سعی کنید همواره به دنبال مناسب‌ترین قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری باشید نه ارزان‌ترین آن. زیرا این گونه شما مجبور به خرید محصولات بی‌کیفیت خواهید شد. اگر شما به دنبال خرید بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری باشید می‌توانید اعتبار فروشگاه خود را بالا ببرید.

زیرا این گونه مشتریان از محصولات شما رضایت بیشتری خواهند داشت و مسلماً تعداد مشتری‌های شما بیشتر خواهد شد. تنها با خرید محصولات باکیفیت می‌توانید فروش خود را چند برابر کرده و سود خوبی از فروش محصولات داشته باشید. برای سفارش و خرید بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری به فروشگاه آنلاین نیرباف مراجعه کنید.

لیست قیمت زیرانداز حصیر پلاستیکی متری

قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری یک قیمت همیشگی و ثابت نمی‌باشد. متأسفانه به دلیل نوسانات اقتصادی در کشور نمی‌توان قیمت ثابتی برای زیرانداز‌ها در نظر گرفت. به همین دلیل قیمت محصولات در داخل سایت نیرباف درج نشده است.

برای اطلاع از قیمت دقیق هر محصول به صورت عمده و تک باید با شماره‌های موجود تماس بگیرید. زیرانداز‌های شرکت نیرباف در طرح‌ها و رنگ‌های بسیار زیبایی ساخته می‌شوند. برخی از این طرح‌ها بسیار جدید و مدرن هستند. به همین دلیل قیمت این مدل‌ها نیز نسبت به بقیه محصولات مقداری بیشتر است. زیرانداز‌هایی که طرح مدرن و رنگ‌های شاد دارند از فروش بسیار بیشتری برخوردار هستند.

خانم‌ها علاقه زیادی به خرید زیرانداز‌ هایی با طرح مدرن و جدید هستند. مناسب‌ترین قیمت زیرانداز حصیری ضد آب ۱۲ متری مربوط به محصولات شرکت نیرباف می‌باشد. این شرکت زیرانداز‌های حصیری را در طرح‌های بسیار شیکی تولید می‌کند. به همین دلیل بانوان علاقه زیادی به خرید این زیرانداز‌ها نشان می‌دهند.

اگر می‌خواهید زیرانداز‌ها را در مدت زمان کمی به فروش برسانید حتماً به طرح و رنگ آن‌ها دقت کنید. برای خرید بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری تنها با شماره‌های موجود در سایت نیرباف تماس بگیرید. کارشناسان نیرباف تمام راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه خواهند کرد. بنابراین در مدت زمان بسیار کمی می‌توانید محصول خود را در سراسر ایران دریافت کنید.

 

زیرانداز حصیر پلاستیکی یکی از محصولاتی است که در سفرهای کمپینگ و مسافرت بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول از پلاستیک با کیفیت بالا و قابلیت تحمل وزن و فشار سنگین تولید می‌شود. با وجود اینکه زیرانداز حصیر پلاستیکی بسیاری از ویژگی‌های حصیر را داراست، اما از نظر وزن و قابلیت حمل، بسیار بهتر از حصیرهای سنتی است.

بهترین مارک زیرانداز حصیر پلاستیکی متری می‌تواند بسته به نیاز و سلیقه شما متفاوت باشد. در بازار محصولات گوناگونی از این نوع زیراندازها با برندهای مختلف وجود دارد که باید با توجه به کیفیت و قیمت، مارک مناسب را انتخاب کرد. برخی از مارک‌های معروف این زیراندازها عبارتند از: آرتیسان، کراون، کولمن، راجرز و غیره.

همچنین، زیرانداز حصیری ضدآب 12 متری یکی از بهترین گزینه‌های زیراندازهای حصیری برای استفاده در شرایط رطوبت و باران است. این نوع زیراندازها از مواد با کیفیت بالا تولید می‌شوند و با توجه به ویژگی ضدآبی، برای استفاده در محیط های خارجی و شرایط اقلیمی متفاوت بسیار مناسب هستند.

قیمت زیرانداز حصیری ضدآب 12 متری ممکن است در بازار متفاوت باشد و بستگی به عواملی مانند کیفیت تولید، مارک و شرایط بازار دارد. با این حال، با توجه به ویژگی‌هایی که این نوع زیرانداز دارد، قیمت آن به نظر می‌رسد مناسب باشد. در هر صورت، قبل از خرید، بهتر است قیمت‌های مختلف و کیفیت حصیرهای موجود را مقایسه کنید تا بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید.

می‌توانید برخی از مزایای زیرانداز حصیر پلاستیکی را نسبت به حصیرهای سنتی برای من توضیح دهید؟

بله، مطابق با درخواست شما، مزایای زیرانداز حصیر پلاستیکی را نسبت به حصیرهای سنتی می‌توان به شرح زیر بیان کرد:

1. وزن سبک: زیرانداز حصیر پلاستیکی نسبت به حصیرهای سنتی وزن کمتری دارد که باعث می‌شود به راحتی توسط شما حمل و نقل شود.

2. قابل شستشو: حصیر پلاستیکی برخلاف حصیر سنتی، قابلیت شستشو دارد و شما می‌توانید آن را بعد از استفاده به راحتی تمیز کنید.

3. مقاومت بالا: حصیر پلاستیکی نسبت به حصیر سنتی، مقاومت بالاتری دارد و به راحتی نمی‌شکند یا پاره نمی‌شود.

4. ضد آب: بسیاری از حصیرهای پلاستیکی دارای ویژگی ضد آبی هستند که به شما این امکان را می‌دهد تا در شرایط بارانی و رطوبتی نیز از آنها استفاده کنید.

5. زیبایی: حصیرهای پلاستیکی بسیاری از طرح‌های زیبا و جذابی را در خود دارند که به شما این امکان را می‌دهد تا آنها را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید.

6. بازدهی بالا: حصیر پلاستیکی بسیاری از مواد با کیفیت بالا و قابلیت بازدهی بالا تولید می‌شوند و می‌توانند برای مدت طولانی استفاده شوند.

با توجه به مزایایی که زیرانداز حصیر پلاستیکی نسبت به حصیرهای سنتی دارد، می‌توان آن را به عنوان یک گزینه مناسب و عالی برای استفاده در محیط‌هایی مانند کمپینگ، پیک‌نیک و مسافرت‌ها توصیه کرد.

 

Picture of تیم تحریریه نیرباف
تیم تحریریه نیرباف

مقالات توسط تیم تحریریه نیرباف نوشته شده است. با این امید که برای کاربران مفید واقع شوند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید