یزد شاهدیه

اصفهان جاده مولنجان

09130613398

پشتیبانی

شنبه تا پنج شنبه ۹ - ۲۱

زمان پاسخدهی

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن

عناوین مقاله

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری با توجه به جنس، کیفیت، طرح و رنگ آن متفاوت است. به طور کلی، قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری در بازار ایران از 1.5 میلیون تومان تا 3 میلیون تومان متغیر است.

روفرشی کشدار ایرانی و ترک هر دو دارای مزایا و معایب خود هستند. روفرشی کشدار ایرانی معمولاً از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است. همچنین، قیمت روفرشی کشدار ایرانی معمولاً کمتر از روفرشی کشدار ترک است. از طرف دیگر، روفرشی کشدار ترک معمولاً تنوع طرح و رنگ بیشتری دارد.

خیر، روفرشی کشدار ضد آب نیست. روفرشی کشدار معمولاً از جنس مخمل یا پلی استر ساخته می شود که آب را به راحتی جذب می کنند.

روفرشی کشدار را می توان با دست یا ماشین لباسشویی شستشو داد. برای شستشوی دستی، روفرشی را در آب سرد و با مقدار کمی مواد شوینده بشویید. سپس، روفرشی را آبکشی کرده و در مکانی خشک و صاف پهن کنید. برای شستشوی ماشین لباسشویی، روفرشی را در دمای پایین و با دور آرام بشویید. از استفاده از مواد شوینده قوی و سفید کننده خودداری کنید.

خیر، روفرشی کشدار معمولاً باعث ریزش الیاف نمی شود. روفرشی کشدار از الیاف مصنوعی ساخته می شود که ریزش ندارند.

خیر، روفرشی کشدار معمولاً باعث حساسیت نمی شود. روفرشی کشدار از الیاف مصنوعی ساخته می شود که باعث حساسیت نمی شوند.

روفرشی کشدار برای استفاده در مکان های مختلف مانند اتاق نشیمن، اتاق خواب، آشپزخانه و اتاق کودک مناسب است. روفرشی کشدار به دلیل شستشوی آسان و قیمت مناسب، گزینه مناسبی برای استفاده در مکان های پرتردد است.

خیر، روفرشی کشدار به عنوان فرش مناسب نیست. روفرشی کشدار معمولاً از جنس مخمل یا پلی استر ساخته می شود که ضخامت کمتری نسبت به فرش دارد. همچنین، روفرشی کشدار معمولاً از نظر طرح و رنگ تنوع کمتری نسبت به فرش دارد.

خیر، روفرشی کشدار را نمی توان در فضای باز استفاده کرد. روفرشی کشدار معمولاً از جنس مخمل یا پلی استر ساخته می شود که در برابر نور خورشید و عوامل محیطی مقاوم نیستند.

بله، روفرشی کشدار را می توان در ماشین لباسشویی صنعتی شستشو داد. برای شستشوی روفرشی کشدار در ماشین لباسشویی صنعتی، از دمای پایین و دور آرام استفاده کنید. همچنین، از مواد شوینده قوی و سفید کننده خودداری کنید.

برای خیلی ها سوال هست که روفرشی کشدار چیست و روفرشی کشدار از کجا بخریم؟ قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری  چقدر هست و اینکه اصلا روفرشی کشدار ترک بخرم یا ایرانی؟ و اینکه سوال مهم تر این که چرا روفرشی کشدار بخرم؟ به عبارتی مزایا و معایب روفرشی کشدار چیست؟نظر مردم در مورد روفرشی کشدار چیست؟ یا به عبارتی دوست دارید قبل از خرید از  نظرات مردم در مورد آن یعنی روفرشی کشدار با خبر شوید تا با خیال راحت از مشاوره رایگان قبل از خرید مردم که بر اثر تجربه واقعی بدست امده است استفاده کنید.ما در این مقاله سعی می کنیم به صورت کامل و جامع به این سوالات و بقیه سوالات در ذهن مشتریان اسخ دهیم. علاوه بر آن سعی می کنیم که نظرات مردم در مورد روفرشی را نیز عیناْ انعکاس بدهیم. لذا با ما همراه باشید تا بخوبی راهنمایی شوید. و در انتها می توانید به بخش قیمتها بروید و قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری  9 متری 6 متری 4 متری را بدانید در صورت تمایل قدام به خرید نمایید.شما در انتهای این مقاله می توانید علاوه بر دریافت قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری می توانید قیمت روفرشی های زرکدار و ساده و معمولی؛ دوشانل و مخمل و غیرو را از کارخانه تولید روفرشی نیرباف مستقیم دریافت کنید.

روفرشی کشدار چیست؟

قبلا از صحبت از قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری لازم هست تعرفی از آن ارائه بدیم. ابتدائا باید بیان کنیم که روفرشی کشدار با نام های کاور فرش؛ روفرشی دور کشدار؛ روفرشی دور کش و شاید نام های دیگر نیز بیان شود.در تعریف روفرشی منابع فرهنگ لغت بیان کرده اند که یک نوع پارچه ضخیم مانند فرش است که از نخ تولید شده است. البته واه ضخیم این روزها با تولید مدل جدید و به روز روفرشی باید از تعریف حذف شود.روفرشی در کل برای محافظت از فرش در برابر نور خورشید و آسیب بر روی فرش قرار می گیرد و همچنین از فرش برای پوشاندن عیوب فرش استفاده می شود. فرش ها در سایزهای مختلف 3، 6، 9 و 12 متری تولید و دوخت می شوند که با توجه به سایز فرش می توان آنها را انتخاب کرد.مدل جدید روفرشی که به کاور فرش یا روفرشی کشدار معرف هست از جنس پارچه هست و ضخامت آن مثل روفرشی های قدیمی تولید یزد نیست. روفرشی ها کشدار این روزها به عنوان ابزاری جهت تزئینات خانه هم هستند.روفرشی های جدید طوری طراحی و دوخت شده اند که به عنوان روفرشی کشدار معروف شده اند. علت معروف شدن بنام کشدار نیز این هست که به طور کامل با کش دور دوزی شده اند.از طرفی در چهار گوشه نیز به صورت مثلثی با 1 یا 2 یا 3 کش دوخت و دوز شده اند (به عبارتی دقیق تر در این روفرشی ها از کش ضخیم در وسط استفاده می شود و هر 4 گوشه آن به صورت مورب به فاصله 15-10 سانتی متر از گوشه روفرشی دوخته می شود) و نیز زیر آن 1 یا 2 کش در عرض دوخته شده است. به عبارت در دوخت و تولید آن چون کش زیادی بکار می رود به روفرشی کشدار معروف شده است.البته که همه این اقدامات و نیز تعداد این کش ها در گوشه ها و زیر و میزان قوی بودن و … کش دور دوزی شده بر روی قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری و قیمت روفرشی کشدار ایرانی 6متری و بر قیمت دیگر سایز ها کاور های فرش بسیار تاثیر دارد.تا اینجا روفرشی تعریف شده و نیز روفرشی کشدار معرفی شده و علت کشدار نامیده شده آن را بیان کردیم. در ادامه مشروح تر بیان می کنیم که روفرشی کشدار چیست و به سوالات اساسی تر مثل اینکه آیا روفرشی کشدار خوب هست اصلا آیا روفرشی کشدار بخرم؟ مزایا و معایب روفرشی کشدار چیست؟ علت اینکه قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری نسبت به روفرشی غیر کشدار بالاتر هست رابیان و پاسخ می دهیم.

تصاویر روفرشی کشدار

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن
قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن
قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن
قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن

روفرشی های کشدار خوب هستند یا خیر؟

روفرشی را گفتیم که وسیله ای برای محافظت از فرش است که ضخیم تر از پارچه است. با کاور کردن آن بر روی فرش؛ از نور خورشید و آلودگی محافظت می کند و عیوب و عیوب فرش را نیز می پوشانید. لازمه ست یان شود که انواع روفرشی در طرح ها و سبک های مختلف موجود است. یکی از ایرادات روفرشی های قدیمی تولید یزد به عنوان مهد تولید روفرشی این بود که روی فرش سر می خورد. با رشد صنعت فرش و روفرشی، طراحان و تولیدکنندگان روفرشی های انعطاف پذیر را به بازار معرفی کرده اند. این مدل روفرشی ها که به طرح‌های فرش نیز معروف هستند، در طرح‌های متنوعی تولید می‌شوند لذا در این مقاله به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.
قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن
قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری | مزایا و معایب و نظرات مردم در مورد آن
روفرشی کش دار  همانطور که از نامش پیداست نوعی روفرشی هست که در دوخت آن از کش بهره برده شده است. البته لازم هست بدانیم که در موقع خرید حتما به میزان ضخامت کش به کاربرده در آن توجه لازم شود به عبارتی هر چه کش به کاربرده شده ضخیم تر و قوی تر باشد روفرشی بهتری خرید شده است.کش های بکار رفته در زیر روفرشی تضمین می کند که کل فرش به داخل روفرشی به شکل محکمی کاور می شود. در یک نوآوری جدید، این مدل روفرشی ها در طرح های فرش مانند عرضه می شوند که به نوبه خود بسیار جالب است و می تواند تنوع بالایی را برای کسانی که نمی خواهند برای مدت طولانی از همان طرح فرش استفاده کنند، ایجاد کند.این نوآوری تقریباً می تواند در مقایسه روفرشی های قدیمی تر و رقیب؛ مردم را به خرید روفرشی راغب تر کند.وجود نوار کش دور روفرشی باعث تثبیت فرش بر روی فرش می شود و از لیز خوردن آن جلوگیری می کند. با گذاشتن دور دوزی کش روی روفرشی، روفرشی چروک و چین دیده نمی شود و طرح زیبای آن نمایان می شود.با توجه توضیحات بالا ما بیان می کنیم که روفرشی کشدار خوب هست یا خیر؛ قضاوت و حق انتخاب با شماست.

قیمت روفرشی کشدار

قیمت روفرشی کشدار مثل قیمت هر محصولی که قصد خرید آن را داریم همیشه برای همه مهم هست و از اولین و مهم ترین سوالات مشتریان هست که تماس میگیرند و میپرسند که قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری و قیمت روفرشی کشدار ایرانی 6متری چقدر هست؟ در این بخش به ان می پردازیم.

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری به علت اینکه نوسانات در ایران بسیار زیاد هست به طور دقیق و ثابتی نمی شود اعلام شود.اما برای خرید خرده و تکی می توانید به صورت به روز قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری و قیمت روفرشی کشدار ایرانی 6متری را از بخش فروشگاه شرکت نیرباف دریافت کنید. برای دیدن بخش فروشگاه و قیمت روفرشی کشدار و بقیه محصولات نیرباف با نازل ترین قیمت اینجا کلیک کنید.البته اگر خرید عمده انواع روفرشی کشدار دارید و قصد دانستن قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری و نیز قیمت روفرشی کشدار ایرانی 6متری و دیگر سایز های روفرشی دور کشدار را دارید ناچارا باید تماس بگیرید.

قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری

در بالا اعلام شد که نوسانات هست و لی برای دیدن قیمت و جزئیات بیشتر مثل موجودی در سایز ها و طرح و رنگ های متفاوت به بخش فروشگاه مراجعه کنید. حتی می توانید ثبت سفارش روفرشی کشدار برای فرشهایی با سایز های غیر استاندارد کنید.

مزایا و معایب روفرشی کشدار

مزایا و معایب روفرشی کشدار دغدغه های خیلی از خریداران روفرشی در کنار دغدغه بزرگ دیگر آنهاست (قیمت روفرشی کشدار ایرانی ۱۲ متری 9 متری 6 متری 4 متری). که در این بخش از مقاله به آن خواهیم پرداخت. و نیز بیان کردیم که قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری و نیز قیمت روفرشی کشدار ایرانی 6متری و دیگر سایز ها مثل سایز  9 و 4 متری به صورت عمده باید تماس بگیرید.

بهترین نوع روفرشی

کاورهای فرش یک راه عالی برای حفظ و حفاظت از فرش‌های شما در برابر خراشیدگی، لکه و سایر آسیب‌ها هستند. بهترین نوع کاور فرش وابسته به نیازها و شرایط مختلفی است که ممکن است در نظر گرفته شود. در ادامه به توضیح چند نوع کاور فرش محبوب می‌پردازم:1. کاورهای فرش PVC: کاورهای فرش PVC معمولاً از مواد پلی وینیل کلراید ساخته می‌شوند و به دلیل ساختار مقاوم و ضد آبشان، بسیار مناسب برای استفاده در مکان‌های پر تردد مانند اتاق‌های نشیمن یا محل کار هستند. آن‌ها می‌توانند از فرش شما در برابر لکه‌ها، خش، ورود گرد و غبار و خراشیدگی محافظت کنند. علاوه بر این، کاورهای فرش PVC در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی در دسترس هستند و به راحتی تمیز می‌شوند.2. کاورهای فرش نرم: کاورهای فرش نرم اغلب از مواد نرم و مقاوم مانند پلی استر یا نایلون ساخته می‌شوند. آن‌ها باعث ایجاد یک لایه نرم و راحت بر روی فرش می‌شوند که به پاها و محل قرارگیری فشار کمک می‌کند. کاورهای فرش نرم همچنین می‌توانند از فرش در برابر خراشیدگی و لکه‌ها محافظت کنند و به فرش شما ظاهر جدیدتر و تمیزتری بدهند.3. کاورهای فرش ضد لغزش: اگر نگران ایمنی در استفاده از فرش خود هستید، کاورهای فرش ضد لغزش گزینه‌ی مناسبی هستند. این نوع کاورها به پشتفرش نصب می‌شوند و باعث می‌شوند فرش در جای خود بماند و از لغزش جلوگیری کنند. آن‌ها به خصوص در مناطق با رطوبت بالا یا در محل‌هایی که کودکان و سالمندان حضور دارند، بسیار مناسب هستند.مهمترین نکته در انتخاب بهترین نوع کاور فرش برای شما، تطابق طرح و اندازه کاور با فرش شماست. همچنین در نظر داشته باشید که کاورهای فرش با کیفیت و مقاومت مناسب را انتخاب کنید تا بتوانید به طولانی مدت از آنها بهره‌برداری کنید.

مزایای روفرشی کشدار

روفرشی دور کشدار به دلیل مزایایی که دارد امروزه در بین مردم بسیار محبوب و نظر عموم پسند شده است.
 • کسانی که در خانه فرزند و بچه خردسال و کودک دارند دیگر نگران کثیف شدن فرش ها به خصوص فرشهای با رنگ روشن و ظریف خود نیستند چرا که با خرید روفرشی دور کشدار؛ فرش را کاور کرده اند.
 • افزایش طول عمر فرشها در خانه مهم است کارکردی که روفرشی دور کشدار به خوبی آن را انجام می دهد. روفرشی کشدار طول عمر فرش را با حفاظتی که از آن انجام می دهد؛ افزایش می دهد.
 • این محصول جدید به دلیل سهولت در شست و شو نسبت به فرش، توجه بانوان به خصوص خانم های خانه دار را به خود جلب می کند و با انواع پودر لباسشویی به راحتی شست و شو می شود.
 • به عبارتی یکی از مزایای روفرشی کشدار این است که نظافت و تمیز کردن آن آسان و راحت هست، هم با دست و هم با ماشین لباس در کمترین زمان ممکن شسته و خشک می شوند (به عبارتی روفرشی دور کشدار شست و شوی بسیار آسانی دارند و با توجه به جنس آن حتی می توانید از ماشین لباسشویی برای شستشو استفاده کنید).
 • به لطف همین عملکرد شست و شوی سریع و راحت در ماشین لباسشویی، نیازی به شستشوی فرش نیست و هزینه زیادی برای شست و شوی فرش ها خرج نمی شود.
 • انعطاف ذیری و نرم بودن آن را نباید فراموش کرد. امروزه انعطاف پذیری روفرشی دور کشدار یکی از مزیت های آن است. زیرا نصب این کش ها در چهار گوشه آن؛ فرش را کاملا محصور می کند لذا احتمال تا شدن و لیز خوردن فرش را کاهش دهید.
 • شما می توانید به جای خرید فرش گران قیمت در این شرایط گرانی و مخارج زندگی، یک روفرشی کشدار با قیمت بسیار مقرون به صرفه بخرید و دکور منزل خود را به شکل بسیار خوبی تغییر دهید.
 • روفرشی های کش دار دارای طرح های متنوع کلاسیک، مدرن و بچگانه با تنوع بسیار زیاد در طرح ها و رنگ ها مجذوب کننده ای هستند.
 • یکی از مزایای مهم استفاده از این محصول خواص آن است. زیرا الیاف نمی ریزند و در افراد بیمار؛ حساس و خردسال ایجاد بیماری نمی کنند.
 • یکی دیگر از مزایای این نوع مدل روفرشی ها کشدار بودن آن هاست، به عبارتی با داشتن کش در چهار گوشه و زیر و دور روفرشی به فرش به نوعی می چسبند و موقع جارو کردن با جاروبرقی جمع نمی شوند.
 • و … .

معایب روفرشی کشدار

اما هر محصولی ضمن داشتن نکات مثبت به حتم نکاتی هم دارد که باید قبل خرید به آن توجه شود.
 • اگر به دنبال خرید روفرشی ضخیم معمول در بازار هستید به سراغ روفرشی کشدار نیایید. چرا که روفرشی دور کشدار بهضخامت ارچه هست و ضخامت روفرشی های زر کدار و دوشانل و … نیست.
 • اگر به دنبال محصولی ضد آب هستید که آب در آن نفوذ نکند به سراغ روفرشی کشدار نیایید. چرا که روفرشی دور کش به علت اینکه از جنس مخمل هستند به راحتی آب در آنها نفوذ می کند.

نظرات مردم در مورد روفرشی کشدار

برای هر کسی نظر مردمان و افراد دیگر در مورد محصولی که قرار هست تهیه کنند بسیار مورد توجه هست که فردی که قبل از آنها محصول مورد نظر در اینجا روفرشی کشدار را تجربه کرده است به نوعی سند محکمی هست تا راحتر بتوانند تصمیم بگیرند که بخرند یا نخرند. لذا ما با درک مشتری سعی کرده ایم نظرات بسیاری را در مورد این محصول اینجا به صورت عینی ارایه بدهیم که شما راحت تر اقدام به تصمیم گیری کنید.البته ناگفته نماند که نظرات بر اساس تجربیات شخصی و نظر شخصی هست.

(شما هم نظر خود را پایین همین صفحه با دیگران به اشتراک بذارید.)

 

حالا با این توصیفات روفرشی کشدار از کجا بخریم؟

اگر تصمیم به خرید روفرشی کشدار گرفته اید به دو مدل می توانید اقدام به خرید کنید.
 1. خرید حضوری در شهر خودتان یا هر مکان دیگر.
 2. خرید اینترنتی روفرشی کشدار.
که هر کدام به نوبه خود دارای فواید و مزایای خود هست. در خرید اینترتی روفرشی کشدار با توجه به امکان مقایسه قیمت ها معمولا شرایط بررسی قیمت وجود دارد و قیمت ها مناسب تر هست. اما در خرید حضوری شما نهایتا 1 یا چند مکان را می توانید حاضر شوید لذا فرصت تنوع قیمتی و قیمت مناسب را از دست خواهید داد.لذا هم اکنون با گروه تولیدی نیرباف تماس بگیرید و قیمت روفرشی کشدار ایرانی 12 متری 9 متری 6 متری 4 متری را بپرسید و مقایسه کنید.از طرف دیگر در خرید اینترنتی روفرشی کشدار چون معمولا با عمده فروشان و به خصوص با تولید کنندگانی مثل گروه تولیدی نیرباف در تماس قرار می گیرید بهتر می تواندد اطلاعات لازم را دریافت کنید دقیقا مثل همین مقاله که امیدواریم مطالعه کرده باشید.از طرفی در خرید اینترنتی روفرشی کشدار نسبت به خرید حضوری شما می توانید تنوع بسیار بالایی را ببینید لذا حق انتخاب در تنوع بالا را برای شما محفوظ تر می دارد.از طرفی در شرایط بد گرانی و تورم هزینه های جانبی مثل ایاب و ذهاب را پس انداز خواهید کرد و نیز لازم نیست که شما وقت بذارید که به مغازه ها و فروشگاه ا بروید. در مدل خرید اینترنتی روفرشی کشدار شما وقت پرت و بیکارتون را در هر ساعتی از شبانه روز را می توانید بذارید برای خرید اینترنتی روفرشی کشدار.و به مجموع دلایل دیگری در خرید اینترنتی روفرشی کشدار شما راحت تر و موفق تر هستید.

فیلم روفرشی کشدار

بعد از بررسی مزایا و معایب روفرشی کشدار و قبل از خرید اینترنتی و دانستن قیمت روفرشی کشدار ایران 12 متری چند مورد فیلم روفرشی کشدار نیز ببینید.این فیلم ها درکانال تلگرام نیرباف؛ کانال ایتا نیرباف؛کانال بله نیرباف؛کانال روبیکا نیربافمشاهده کنید. حتی اگر قصد خرید انواع زیرانداز و تشک مسافرتی را دارید می توانید از تولیدی زیرانداز و تشک مسافرتی نیرباف اصفهان مستقیم خرید کنید
نظرات شما عزیزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *